Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 За ИлИ Против Матурите

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Нед 2 Ное 2008 - 1:13

+ обусновка на менението ви Thinking:
АЗ лично сам против матурите..преди години е имало освобождаване от матура (ако имаш на5.5 успех) а сега ако ще и сас 6 да си се явяваш
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Нед 2 Ное 2008 - 2:12

против
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Нед 2 Ное 2008 - 6:21

че си против то е ясно...ама ЗАЩО Thinking:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Нед 2 Ное 2008 - 14:21

защото мисля че ще са трудни
Върнете се в началото Go down
cs_-=4AkAlA=-
Заек
cs_-=4AkAlA=-

Male Възраст : 30
Местожителство : София
Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 19.09.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: .   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Пон 3 Ное 2008 - 5:41

Хахахахах.че живота да не е лесен-никой не ни пита-то и аз съм против просто защото не съм толкова ученолюбив(дори да запомня нещо-бързо го забравям)-но така и по простите хора(като мен ще останат там където им е местото

Дам ма вие сега сте добре аз като отиа след 3 години ще имам не 2 ами три матури .....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Нед 9 Ное 2008 - 14:45

аз сега ще правя не матура а подобна която е от 4 клас за 5 клас
Върнете се в началото Go down
BiBa
Moderator
BiBa

Female Възраст : 30
Местожителство : bg-sf
Брой мнения : 36
Дата на регистрация : 12.08.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Пон 10 Ное 2008 - 18:23

Аз лично съм против, защото много изпити се струпват наведнъж.
Върнете се в началото Go down
Br0k3n W1ngS
Заек
Br0k3n W1ngS

Male Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 19.10.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Вто 11 Ное 2008 - 21:37

няма нищо такова... матурата е едно добро нещо за показване на придобитите знания... които не е учил него го е страх от тях и не ги изкарва... все пак образованието ни не трябва да е само на лист хартия но и да го има в действителност!
ЗА МАТУРИТЕ САМ!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Вто 11 Ное 2008 - 22:28

и аз съм за
Върнете се в началото Go down
cs_-=4AkAlA=-
Заек
cs_-=4AkAlA=-

Male Възраст : 30
Местожителство : София
Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 19.09.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Сря 12 Ное 2008 - 4:26

DANITO след 2 мнения и си променяш и своето-не си устойчив пич What a Face
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Сря 12 Ное 2008 - 4:30

ами не може ли
в края на учебната година ще си кажа сигурно мнението но само за матурата за 5 клас(ако изобщо е матура )нали ще ставам 5 клас
Върнете се в началото Go down
HepBeH u3pog
Заек
HepBeH u3pog

Male Възраст : 35
Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 06.08.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Сря 12 Ное 2008 - 7:46

еми тфа за 5 клас не е матура а просто изпит.Лично аз съсм против матурите защото според мен е 1 допълнителен изпит от който няма нужда.Аз бях от последния випуск без матури и съм мн щастлив от цялата тая работа.На който му предстоят матури мога само да му пожелая УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
cs_-=4AkAlA=-
Заек
cs_-=4AkAlA=-

Male Възраст : 30
Местожителство : София
Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 19.09.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Сря 12 Ное 2008 - 16:44

А мерси-ще ми трябва Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Сря 12 Ное 2008 - 17:15

Br0k3n W1ngS написа:
няма нищо такова... матурата е едно добро нещо за показване на придобитите знания... които не е учил него го е страх от тях и не ги изкарва... все пак образованието ни не трябва да е само на лист хартия но и да го има в действителност!
ЗА МАТУРИТЕ САМ!

Дам така е ....ама в този случаи ако имаше освобождаване можеше да има смисал да се учи
Върнете се в началото Go down
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Чет 22 Яну 2009 - 8:05

Абе кво да кажа по принцип тва е пълна и безмислена глупост но при мен важи правилото "кое не става с пари- става с много пари" така, че тези които им се намират ще им бъде се едно дали ще има или не
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
opasna_kaka
Заек
opasna_kaka

Female Възраст : 31
Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 20.09.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Пет 13 Фев 2009 - 1:10

еми какво да ви кажа, естествено че съм против матурите, а и сега както ще въведат задължителна матура по математика още повече, ама какво да се прави не го определяме ние... ама за да влзеш трябва матура иначе няма висше. Абе пълна обърквация Neutral Dull Doh!
Върнете се в началото Go down
nETaP4o

nETaP4o

Male Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 24.08.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Съб 14 Фев 2009 - 5:21

ами много ясно че против
Върнете се в началото Go down
KpeaTuBeH
Заек
KpeaTuBeH

Male Възраст : 30
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.02.2009

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Сря 18 Фев 2009 - 5:24

Mad Против...
Върнете се в началото Go down
aSuS|Tw!l!gh7

aSuS|Tw!l!gh7

Female Възраст : 27
Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 26.07.2009

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Пон 27 Юли 2009 - 19:14

Еми...вижте сега ..аз сам против матурите защото те немат обсолютно никаф смисал.. Smoke
Върнете се в началото Go down
SpeCTaToRkaTa
Заек
SpeCTaToRkaTa

Female Възраст : 31
Местожителство : София
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 10.08.2009

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Пон 10 Авг 2009 - 19:14

против съм.... най-вече ако сега сложат и по математика :X:X ... нямат си друга работа и искат да проверяват нещо Big Smile:D
Върнете се в началото Go down
Penguin
Заек
Penguin

Female Възраст : 29
Местожителство : Rousse,Jamaica
Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 12.08.2009

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Сря 12 Авг 2009 - 22:57

Ем,малко са безмислени,но пък не виждам какво толкова пречат...сина на една учителка е в 5 клас и направи матурата по български от миналата година (за 12 клас) и е изкарал 4 и 30 , при положение,че не е правил есе,щото не е изучавал текста...кво повече да си говорим след като един петокласник е изкарал 4 и 30...
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/464800153
SpeCTaToRkaTa
Заек
SpeCTaToRkaTa

Female Възраст : 31
Местожителство : София
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 10.08.2009

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Вто 18 Авг 2009 - 6:05

пффф .... тогава за какво са ги сложили ... а и това е по бг ... а ако сложат по математика .. грррррр тогава лично ще гръмна министъра .. :X:X
Върнете се в началото Go down
kalahara
Заек
kalahara

Female Възраст : 29
Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 28.09.2008

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Пон 24 Авг 2009 - 20:41

Мн ясну че против... :X Не ми се карат матури...
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBg.c0m
npucTpacTeH

npucTpacTeH

Male Възраст : 34
Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 18.12.2009

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Пет 18 Дек 2009 - 3:08

Аз си мислих че са някакви супер трудни и сложни тези матури а се оказа обратното Smile пък и те там квесторите подсказват Smile Като цяло обаче съм ЗА. защото има толкова много неграмотни тийн-ове, които ако толкова лесно вземат образованието си какво ни чака за напред... некадърници на всяка крачка и после защо България затъвала еми как няма...
Върнете се в началото Go down
d3v1lkin

d3v1lkin

Male Възраст : 33
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 25.11.2009

За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1Нед 20 Дек 2009 - 17:03

никав шанс ... За ИлИ Против Матурите Icon_biggrin ПРОТИВ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




За ИлИ Против Матурите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ИлИ Против Матурите   За ИлИ Против Матурите Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 

За ИлИ Против Матурите

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Разни :: Друго-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас