Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 Към администраторите на сървърите

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Spydoc

Spydoc

Male Възраст : 29
Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 05.11.2009

Към администраторите на сървърите Empty
ПисанеЗаглавие: Към администраторите на сървърите   Към администраторите на сървърите Icon_minitime1Сря 7 Юли 2010 - 3:25

Искам просто да ви уведомя, че бях баннат от DM сървъра несправедливо. Мислите ли си, че бих използват хакове на steam-нат CS? Какъв би бил смисъла да дам 20 лева за да се опитвам да лъжа хората, че не съм хакер? Ако използвате главите си малко, ще се досетите. Не съм тук за да отправям молба за махане на бана ми. Просто искам да внимавате кого банвате, понеже от време на време влизам в сървърите ви и съм виждал други хора, които са били наказвани несправедливо. Само това исках да кажа, нямам намерение да се задържам много тук.
Също така, ако не знаете какво е Steam, търсете в google. Можете да проверявате кой е със steam-нат CS като напишете в конзолата "status" без кавичките. Valve-тата си знаете кои са а steam-натите са тези, които имат числа вместо valve. Ако не разбирате, ваша си работа.
Естествено, има си и хакове за Steam, но аз лично не бих използвал хак и на кракнат CS. Дано несправедливите банове намалеят, понеже за това не играя толкова много тая игра вече. Хем нямам намерение да се захващам сериозно да играя, хем ми се разваля удоволствието да играя в масаците.
Върнете се в началото Go down
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

Към администраторите на сървърите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Към администраторите на сървърите   Към администраторите на сървърите Icon_minitime1Сря 7 Юли 2010 - 5:15

След обстойна проверка лично от мен беше установено, че в конкретния случай вината е в админа за което ще бъде наказан директно по точка 3 !!!

П.П При желание от твоя страна в удобно за теб време можеш да си свържеш със Системен Администратор за да бъде махнат баннът ти!

Екипът ни ти поднася искренните си извинения !!!



Поздрави

Главен Администратор
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
 

Към администраторите на сървърите

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Кошче :: Кошче-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас