Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 Искам да направя една препоръка към вас

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
CAMO_CEKC



Male Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 06.07.2010

Искам да направя една препоръка към вас  Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да направя една препоръка към вас    Искам да направя една препоръка към вас  Icon_minitime1Вто 6 Юли 2010 - 19:03

Здр. Искам да направя една препоръка към вас .Надявам се да бъда разбран правилно.
Доста време прекарах в ваште сървъри на ЦС в (пуцане, праскане на мозъци и безцелно скачане на павета и тухли) на някои може да съм им познат на други не.
От доста време играя ЦС ( просто сам си зарибен) и така ...

Искам да ви дам цялостна представа за това каква е моята гледна точка .
За това ще съм малко по изчерпателен.
След като прекарах доста във ваште сървъри на ЦС и с доста от играчите се познаваме ( поне в играта) влезнах в top15 , с някои от админите сам в добри отношения ( и сам ги тормозел доста по skype да влезнат и да баннат еди кой си щото е с ХАК) и стигнах до това
да стана админ по "заслуги" ... и се опитах да помогна в тва сървъра да нее бъка от такива които играят с ХАК ...
Проверих какви са задълженията на адмните - прочетох и проверих каквиса наказанията за играйте ако са нарушили правилата които са описани в същтия сайт.
И цели 3 дни бях админ "по заслуги" получих банат - тук е момента да споменем защо ...???
След като получих банн , опитах се да разбера каква е причината . Свързах се с системния асмин. и от там ми беше ояснено (за което благодаря) че съм баннат заради играч с еди какъвси ник да кажем "XXX" . Обясних че имам демо на играча"XXX" и го предоставих на системия админ. след 5 мин,. ми беше отговорено че не е намерено нищо което да е показвало че "XXX" бил с хак (така като твадя аз) !!!

Миля че горе долу придобихте представа за това какво се е случило ( моята гледна точка )
Тва дали "XXX" е бил или не е бил с etxry не искам да го коментирам , а това че във правилата които са описани във форума и наказанията не се спазват дори и от хората които са ги написали и измислили което води до парадох...няма значение дали си главен системен или някав сапорт , когато става въпрос за вашите ПРАВИЛА СПАЗВАИТЕ ГИ -ИЛИ ГИ ПРОМЕНЕТЕ !!!

-------нядавям се да носите на градивна критика и ви пожелавам успех в начинанието------



САМО_CEKC


Върнете се в началото Go down
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

Искам да направя една препоръка към вас  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да направя една препоръка към вас    Искам да направя една препоръка към вас  Icon_minitime1Сря 7 Юли 2010 - 5:03

Виж приятелю, вместо да се обясняваш като хлапак от детската градина спред мен би било редно да качиш демото тук пък тогава нека всеки индивидуално да прецени каква е ситуацията ;]]]]

П.П Лично прегледах преди време това демо и най-ироничното в него което ми направи впечатление е че си снимал всичко друго но не и играчът, който твърдиш че е бил хакер но като цяло на него съвсем явно се вижда как се отнасяш и заплашваш останалите играчи, а в случая ти не се явяваш никакъв за да си правиш такива своеволия
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
RedRum
Заек
RedRum

Male Брой мнения : 7
Дата на регистрация : 18.06.2010

Искам да направя една препоръка към вас  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да направя една препоръка към вас    Искам да направя една препоръка към вас  Icon_minitime1Сря 7 Юли 2010 - 23:44

Yo Yo ...как си секс може да споменеш админа е Dreamer тоест аз и мисля че си пишеше хБасс . Дремър та на 3тата секунда ме обяви за хак последва слап не 1 не 2 не 3 поне 7-8 след тва почна с кикванията , ако се замислиш реално и вникнеш в ника ще разбереш че съм се опитвал да изграда имидж и до някаква степен съм изградил не със статс ,а с правата които са ми дадени и мисле че не си ти тоя който ще ме съди и не си ти тоя дет ще ме кикваш и слайваш ... посяко 1 време казваш влизам и ми правиш демо статса няма да е по различен . Вместо да се обясняваш ... бъди по - възпитан имаше и др дет ги слапваш те питат за какво ти се хилиш НЕ СИ МИ ИНТЕРЕСЕН ако си мъж сподели и своите грешки
Върнете се в началото Go down
CAMO_CEKC



Male Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 06.07.2010

Искам да направя една препоръка към вас  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да направя една препоръка към вас    Искам да направя една препоръка към вас  Icon_minitime1Съб 10 Юли 2010 - 23:24

Здр.И на двамата радвам се че сте ми отговорили но също така разбирам че не сте разбрали точно какво е искал да каже автора на темата тоест АЗ ....Smile

Не исках да коментирам нито решението на админа а най малкото моето и участие или на
"XXX"- "йо-йо" xBass . Dreamer .
Просто исках да обрана внимание на начина по които тълкувате правилата и как ги прилагате?!?!?
В форyмите и света на интернет има доста неписани правила.
Но във всеки форум или сървър има точно определени правила (сигорно сте го забелязали).
Та в България е нещо нормано като питаш някои да ти отговори по следния начин :
1. Да те "нахрани меко казано" - въпрос на възпитание..
2. Да те заплаши с "нещо, някои с бои MBP .ФБР и прочие " -- тва е форма на безcилие .
3. Да ти обяснят кой си ти и кво ще ти се случи !!!- защото не знаеш кой пак е ТОЙ !!! -- което си е пак вид заплаха...
Но не и да ти отговорят на запитването или на въпроса...???...!!!!....???
За това нека коментираме доалога между мен и xBass . Dreamer :
На въпроса " spri si хака" : получихме следния отговор :
1. "хахахаа"
2. ":ХД" не знаех точно как да си го преведа тва но небеше никакъв отговор според мен .според вас ???
3. Потърсих отговор с CAMO_CEKC slayna xBass . Dreamer...
4. Оговора беше "смешник " - според мен е грешен отговор а според вас??? ( правилата на форума обида на админ ???)
6. Tук си направих труда да изкарам диалога от демото между мен и xBass . Dreamer :
5. ADMINISTRATOR CAMO_CEKC: slayna xBass . Dreamer
xBass . Dreamer died
xBass . Dreamer : EI SMESHNIK
*SPEC* CAMO_CEKC : maxni xaka
*DEAD* xBass . Dreamer : MLK BE
ADMINISTRATOR CAMO_CEKC: slayna xBass . Dreamer
ADMINISTRATOR CAMO_CEKC: slayna xBass . Dreamer
* xBass . Dreamer changed name to ee
ee : ti nqma si admin
ee : yveche
ee : gledai sa kvo stava
ee : sme6nik
*SPEC* CAMO_CEKC : ti koi si ?
ee : sa she razberesh
ee : koi sum
ee : s sms si admin i si qk
ee : sashe vidish
ee : kat razber glavniq
[AMXX] Client "ee" kicked
ee has left the game
ee : kvavniq kvo praish
ADMINISTRATOR CAMO_CEKC: kickna ee.......

Mоля коментирайте диалога по междуни и дали аз съм бил ПРЕКАЛИЛ ???!!!!!
Като вместо да се извиня че ме храни !!!!Сам го киквал и слайвал.....????.....!!!!!!......?????
Върнете се в началото Go down
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

Искам да направя една препоръка към вас  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да направя една препоръка към вас    Искам да направя една препоръка към вас  Icon_minitime1Пет 16 Юли 2010 - 14:43

Доста иронични писания Very Happy Very Happy Very Happy Няма да се обеснявам и впускам в дълги речи тъй като не искам и аз да ставам за присмех като теб и писанията ти !!! (ако евентуално някой друг има желание нека го прави)


Единственото което ще ти кажа отново е КАЧИ ВЪПРОСНОТО ДЕМО ДА ЗА ДА ПРИДОБИЯТ ХОРАТА ПРЕДСТАВА ЗАЩО СИ БАННАТ И КАКВО Е БИЛО И ТВОЕТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ИГРАЧИТЕ Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
Sponsored content




Искам да направя една препоръка към вас  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да направя една препоръка към вас    Искам да направя една препоръка към вас  Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 

Искам да направя една препоръка към вас

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

-
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Кошче :: Кошче-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас