Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 Настройка на CS 1.6

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Пет 1 Авг 2008 - 20:37

Сега ще ви кажа най-важните неща, които трябва да направите за да ви върви добре играта.

1. Почиствайте хардисковете и регистрите редовно (веднъж на 1-2 седмици)(това ще увеличи производителноста и скороста на цялата сиситема). За тази цел ви препоръчвам [You must be registered and logged in to see this link.] . Добре е cъщо да дефрагмехтирате хард диска, защото така се намалява времето, което му е нужно да прочете даден файл. Windows има такава вградена програмка (Start Menu --> Programs --> Accessories --> System Tools --> Defragment (може да не са напълно точни, аз така си ги превеждам, понеже всичко ми е на бг))
2. Ако имате проблеми с вируси, spyware & worms, които ви черпят от интернета или ресурси на компютъра - изчистете ги
3. Най-добре е да ползвате [You must be registered and logged in to see this link.] и [You must be registered and logged in to see this link.]
4. Ако не си знаете скороста на нета ви проверете я от [You must be registered and logged in to see this link.] и в зависимост от резултата си настройте следните rate стойности:

56k
rate 3000
cl_cmdrate 15
cl_updaterate 10
cl_rate 9999
cl_cmdbackup 2
_
112k
rate 6000
cl_cmdrate 20
cl_updaterate 15
cl_rate 9999
cl_cmdbackup 2
_
256k
rate 9000
cl_cmdrate 25
cl_updaterate 20
cl_rate 9999
cl_cmdbackup 2
_
384k
rate 15000
cl_cmdrate 30
cl_updaterate 25
cl_rate 9999 ИЛИ 15000
cl_cmdbackup 2
_
512k
rate 17000
cl_cmdrate 35
cl_updaterate 30
cl_rate 9999 ИЛИ 17000
cl_cmdbackup 2
_
768k
rate 20000
cl_cmdrate 40
cl_updaterate 35
cl_rate 9999 ИЛИ 20000
cl_cmdbackup 2
_
1MB+
rate 23000
cl_cmdrate 45
cl_updaterate 40
cl_rate 9999 ИЛИ 23000
cl_cmdbackup 2

Препоръчвам ви ако не сте сигурни какво правите по-добре запомнете в момента на колко ви е и после ако стане по зле да можете да си ги върнете!

Ако пинга ви е много голям, тогава намалете рейтовете си. rate да е по-малък от 1000, намаляйте cl_cmdrate и cl_updaterate с по 5 надолу, докато не се оправи пинга.

Ако имате лаг, намалете рейт стойностите си.

Пинга не е лаг.Високият пинг не означава винаги повече лаг. Понякога рейтовете, могат да повишат вашия ping, но ще намалят choke(лага).

_______________________________________________________________________

Ето още няколко настройки благодарение на които можете да увеличите вашето FPS

Понеже видео картите са много и различни марки и модели, съответно и настройките се прявят по различен начин, но общо взето трябва да настроите следните неща

Anistropic filtering - максималните възможни
Conformant texture clamp - OpenGL
CPU acceleration - Single display performance
Texture filtering Quality - High Performance
Anti-Aliasing - Off

Хубаво е също да подкарате играта през DLL-a на видео картата Ви (при мен от това имаше голямо подобрение)

Отивате в [b]C:\Windows\System32\

и търсите
Ако сте с nVidia видео карта търсете файла
nvoglnt.dll
Ако сте с ATI видео карта търсете
atioglxx.dll
за всички други видео карти търсете
opengl32.dll

и като го намерите го копирайте в папката gldrv в играта. В тази папка има и текстов файл на име drvmap.txt, кликнете properties върху него и махнете отметката на Read Only. Отворете го и променето съдържанието му както следва в зависимост от вашата карта

за nVidia :

Default Default
gldrv/nvoglnt.dll


за ATI :

Default Default
gldrv/atioglxx.dll


за всички останали марки:

Default Default
gldrv/opengl32.dll


Затворете този файл като запишете промените и отново го направете Read Only

Приятна игра!


Последната промяна е направена от L00P на Пон 13 Сеп 2010 - 20:23; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
KURB@TEKUR*
Заек
KURB@TEKUR*

Male Възраст : 34
Местожителство : София
Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 10.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Нед 10 Авг 2008 - 15:12

САМО ДА ПИТАМ CCLEANER ОТ DATA.BG ЛИ ДА ГО ТЕГЛА???? Thinking: Thinking: Thinking: Wink
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Нед 10 Авг 2008 - 18:04

KURB@TEKUR* написа:
САМО ДА ПИТАМ CCLEANER ОТ DATA.BG ЛИ ДА ГО ТЕГЛА???? Thinking: Thinking: Thinking: Wink

от където искаш и ако искаш. Дал съм като пример, само защото е добра програмка.
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
Гост
Гост
Anonymous


Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Съб 11 Окт 2008 - 5:25

МС L00P.....има резолтат от тея работи Smile
Върнете се в началото Go down
neverbackdown

neverbackdown

Male Възраст : 37
Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 17.01.2009

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Съб 17 Яну 2009 - 20:01

Постоянно ме киква за голям пинг и неможе се играе.
Само в вашия сървър ме киква за голям пинг незнам защо така се получава.Значи наскоро си промених някой настройки в файла config.cfg и там май смених cl_rate като гледах от един друг готов config.cfg файл и може и затова сега да имам голям пинг... иначе не ми лагва съвсем малко почти не се усеща Smile
кажете ми само как да направя настройките на рейт и в кой фаил да ги запаметя после. ако е в файла config.cfg в момента всичко което намирам за рате е нагласено така :
cl_cmdbackup "2"
cl_cmdrate "101"
cl_dlmax "128"
cl_updaterate "101"
fps_max "101"
fps_modem "0"
------------------------------------------------------------------------------
"rate"
"cl_rate"
"cl_cmdbackup 2"
( тези 3- те ги нямам в тоя файл и незнам кви са им настройките данеби да са в друг файл? и кои е тои за да мога да ги наглася както трябва според нета ми?
Ето теста от спеедтест
[You must be registered and logged in to see this link.]
процесора е 2.4 ghz 1gb i 256 mb ram 128 mb video karta Big Smile
А тези готовите настройки дето са дадени примерно тази ->
_
256k
rate 9000
cl_cmdrate 25
cl_updaterate 20
cl_rate 9999
cl_cmdbackup 2

как да видя колко ми е нета дали е 256к или повече и по малко щото много не ги разбирам и за тва питам Thinking:
Ще се радвам ако някой помогне Big Smile
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Нед 18 Яну 2009 - 18:17

neverbackdown написа:
Постоянно ме киква за голям пинг и неможе се играе.
Само в вашия сървър ме киква за голям пинг незнам защо така се получава.Значи наскоро си промених някой настройки в файла config.cfg и там май смених cl_rate като гледах от един друг готов config.cfg файл и може и затова сега да имам голям пинг... иначе не ми лагва съвсем малко почти не се усеща Smile
кажете ми само как да направя настройките на рейт и в кой фаил да ги запаметя после. ако е в файла config.cfg в момента всичко което намирам за рате е нагласено така :
cl_cmdbackup "2"
cl_cmdrate "101"
cl_dlmax "128"
cl_updaterate "101"
fps_max "101"
fps_modem "0"
------------------------------------------------------------------------------
"rate"
"cl_rate"
"cl_cmdbackup 2"
( тези 3- те ги нямам в тоя файл и незнам кви са им настройките данеби да са в друг файл? и кои е тои за да мога да ги наглася както трябва според нета ми?
Ето теста от спеедтест
[You must be registered and logged in to see this link.]
процесора е 2.4 ghz 1gb i 256 mb ram 128 mb video karta Big Smile
А тези готовите настройки дето са дадени примерно тази ->
_
256k
rate 9000
cl_cmdrate 25
cl_updaterate 20
cl_rate 9999
cl_cmdbackup 2

как да видя колко ми е нета дали е 256к или повече и по малко щото много не ги разбирам и за тва питам Thinking:
Ще се радвам ако някой помогне Big Smile

В моя config.cfg файл са така

Цитат :
cl_cmdbackup "2"
cl_cmdrate "45"
cl_dlmax "80"
cl_updaterate "40"
fps_max "160"
fps_modem "0"

А според speedtest трябва да бъдат тези
_
112k
rate 6000
cl_cmdrate 20
cl_updaterate 15
cl_rate 9999
cl_cmdbackup 2

Понеже те киква според мен е от интернета, защото съм пробвал всички настройки и просто при по-ниските лага се увеличава особено при Zombie мод (понеже се обменя повече имформация между клиента и сървара).
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
KpeaTuBeH
Заек
KpeaTuBeH

Male Възраст : 30
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.02.2009

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Сря 18 Фев 2009 - 6:06

Значи Download ми е 50019 кb/s а Upload Mи е 50190 kb/s Кои настроики от всичките отговарят на тези показатели
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Чет 19 Фев 2009 - 19:59

KpeaTuBeH написа:
Значи Download ми е 50019 кb/s а Upload Mи е 50190 kb/s Кои настроики от всичките отговарят на тези показатели

тези

rate 23000
cl_cmdrate 45
cl_updaterate 40
cl_rate 9999 ИЛИ 23000
cl_cmdbackup 2
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
KpeaTuBeH
Заек
KpeaTuBeH

Male Възраст : 30
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 17.02.2009

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Нед 22 Фев 2009 - 0:02

Океу Мерси... Smile
Върнете се в началото Go down
m1m0
Заек
m1m0

Male Възраст : 34
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 22.12.2009

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Вто 22 Дек 2009 - 17:56

Мойта скорост е - [You must be registered and logged in to see this link.]
Кои настойки са ?!
Благодаря предварително!

Между другото имам ОРИГИНАЛЕН CS(купих си го) ако ще помогне с нещо.
Върнете се в началото Go down
http://forums.drogatabg.com/
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Сря 23 Дек 2009 - 0:31

m1m0 написа:
Мойта скорост е - [You must be registered and logged in to see this link.]
Кои настойки са ?!
Благодаря предварително!

Между другото имам ОРИГИНАЛЕН CS(купих си го) ако ще помогне с нещо.

Според тези скорости и този пинг (които не са много добри) бих ти предложил да пробваш с първите няколко, за по-слабичък нет и виж с кое ще е най-добре, защото скоростите и пинга с нашите сървъри разбира се може да се различава от тези които са при speedtest-a. А и ако ти е такъв нета и съответно няма да можеш да увеличиш доста стойностите на тези команди, почти няма да усетиш кой знае каква разлика (а дори има възможност ако нета е такъв или дори по-зле при увеличението на стойностите да се влоши играта). Ако не знаеш какво правиш и ти върви хубаво и сега - не ги барай.
А дали ЦС-а е оригинален няма пряка връзка с тези команди, понеже начина на комуникация между сървър и клиент е еднаква. Разлика може да има межу платения и кракнатия, но по други причини.
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
m1m0
Заек
m1m0

Male Възраст : 34
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 22.12.2009

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Сря 23 Дек 2009 - 0:33

Благодаря за отговора ! Настройка на CS 1.6 Icon_smile
Върнете се в началото Go down
http://forums.drogatabg.com/
4esuncho
Заек


Male Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 02.02.2010

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Вто 2 Фев 2010 - 4:36

значи аз си иам як проблем и нз кои ще ми помогне начи  [You must be registered and logged in to see this link.] иии имам голям лаг влизам примерно в зомби сервер и нз само лаг не мога ходя от такав лаг или някои да си пусне фенера пак умирам от лаг неед хелп  скъпе  tiran_2 моля помогнете ми Crying            4 гб рам интел(Р) dual CPU T3400 @ 2.16 2.17 ghz HEEELPPp
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Вто 2 Фев 2010 - 7:07

срещал съм оплаквания от InterBild, така че вероятността проблема да е в тях е голяма.

тествай със София (и не само) да видим как е, а иначе виждаме, че с Добрич пинга е в малко повече.

напиши в конзолата това
Код:
net_graph 3

и кажи какво ти пише, долу в дясно като влезеш някаде да играеш (или дай направо снимка). Колкото повече е fps-то, по-малко времето за свързване и loss и choke да са на 0 е добре, но се съмнявам че ще е така щом ти лаги.
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
4esuncho
Заек


Male Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 02.02.2010

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Вто 2 Фев 2010 - 16:49

аз сам на ултранет просто иптата  са почти еднакви и затова показва интербилд  и съм от варна със лаптоп играя и след преинстала ми е така казват че е от видеокартата а на стария ми комп видеокартата е същата и а рама беяе 256 и си работеяе идеално в зм сервер ето линк [You must be registered and logged in to see this link.]               [You must be registered and logged in to see this link.]                       ето и линк към нета ми [You must be registered and logged in to see this link.]   никакав вид светлина не мога да пусна или да пуснат или да е вградена в мапа лаги ми ужасно и карам хората да си спират фенерите а те кат ме чуят и утиде тряя излизам от сервера ...
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Сря 3 Фев 2010 - 2:07

500 ms пинг хич не е малко, нормално е да лаги, дори да те дропва от сървъра

Твоят лаг е заради 4-те фпс където имаш (което е минимума), което може да и от огромният пинг или видео карта (може и друго)

С какви настройки играеш играта? - OpenGL, Software или D3D
Трябва да ти е ОpenGL (но вероятно не си), понеже си написал че го прави след преинсталацията, предполагам не си инсталирал драйверите на видео-то.
Айде инсталирай и кажи тогава как е? (вероятно и пинга ще ти падне)
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
4esuncho
Заек


Male Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 02.02.2010

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Чет 4 Фев 2010 - 17:32

ами от  видео картата е и сега се опитвам да вляза в биос и да си направя малко мовече рам да използва и д ами работи по добре играта аз с1м на opengl и преди преди преинстала беше така и сега пак 
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Пет 5 Фев 2010 - 21:43

256 е повече от достатъчно за цс (а и предполагам нямаш пуснати по това време други приложения, които да ползват видеото, така че аз бих изключил причината да е недостиг на памет). Кажи само при ЦС-а ли имаш проблеми или и при други игри (да можем да се ориентираме софтуерен или хардуерен проблем търсим). И ако е от него ти предлагам преди да правиш друго да пробваш да инсталираш с цс v6 и пач 21 или 23 (не е задължително да са точно тези, но аз сменилх няколко пача само да ги видя как са и освен тези двата, другите и ден не се задържаха, а с 23 съм вече няколко години и е перфектен), понеже има много самоделки и някои не са читави и ако си с такава има вероятност тя да прави проблема.
Това е на OpenGL, а при другите как е?
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
4esuncho
Заек


Male Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 02.02.2010

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Нед 7 Фев 2010 - 1:19

хммм не сам се пробвал да сменям да д3д или софт... и при други игри имам лаг ... цса ми нз кои пач е ама е от саита на цс.сецтор.бг и ако може малко хелп как да си вляза в Биоса сас пацардбелл с1м  Pacardbell intelR pentium R T3400 dual  CPU 2.16 ghz  мисля юе трябва да направя видеото да ми използва малко повече рам 
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Нед 7 Фев 2010 - 5:53

щом има и при друите проблема не е в цс-а
Това намерих, за Биоса [You must be registered and logged in to see this link.]
До колкото разбрах от таблицата:
Код:
за Packard Bell®  -   F1, F2, Del

Мен ми се струва че има хардуерен проблем с видеото, щом ти секат и другите игри.
Сложи един Everest и виж как са температурите. При такъв проблем има огромна вероятност да си е заминало охлаждането на видеото, затова по-бързо установи какво е.
Ама ми се струва, че ще опреш до сервиз.

И трудно се чете, т'ва където пишеш. И не ми пиши 1 вместо Ъ.
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
4esuncho
Заек


Male Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 02.02.2010

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Вто 6 Апр 2010 - 16:28

а възможно ли е да не ми е лагвало на другия комп защото съм бил с драйвари за Nvdia ?
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Сря 7 Апр 2010 - 2:57

4esuncho написа:
а възможно ли е да не ми е лагвало на другия комп защото съм бил с драйвари за Nvdia ?

Ми нормално при Nvdia карта да имаш съответните драйвъри.

Струва ми се че не си съвсем наясно с това, а и също че имаш намерения да пробваш други драйвери, затова ще ти кажа, колкото и глупаво да звучи, да слагаш драйвери само за съответната видео карта, а не какви ти паднат. Най-добре слагаш тези от диска или от сайта на производителя. Ако дадеш модел на видео карта или точен модел на лаптопа можем да ти помогнем с намирането на драйверите ти.
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
4esuncho
Заек


Male Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 02.02.2010

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Вто 13 Апр 2010 - 15:50

видео картата е Intel марка на компютъра Packardbell обаче като пробвах на д3д като влезнах в зм сървър нямах този лаг само на моменти което си е нормално
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Сря 14 Апр 2010 - 0:33

Вероятно имаш проблем с драйвера за OpenGL. Ако искаш пробвай с други драйвери.
Пробвай също да сложиш на цс-а dll файла от драйверите (в първият пост съм обяснил как), понеже може и да е от това (запази оригиналният за всеки случай, ако се влоши)
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1Сря 14 Апр 2010 - 7:44

Един съвет и от мен приятел. Интелските видеокарти не са предвидени за игри независимо дали са интегрирани в дънна платка на лаптоп или стационарна машина (PC)... Тъй като вече на няколко пъти се сблъсквам с подобни на твоя случай бих ти казал да направиш следното за да подобриш играта си поне до известна степен: не прави нищо свързано с "OpenGL" а най вече не прави грубата грешка да заместваш "3dfxgl.dll" с интелския "OpenGL.dll" защотото ще го довършиш тотално... не слагай резолюция по голяма от 1024х768 а на "renderer" задай "Software" или "Direct3D"! Друг фактор който оказва влияние е това кои тип връзка ползваш "LAN" или "WLAN" силно ти препоръчвам да оставиш "Wirelessa" (ако полваш него) и да си боднеш кабелчето... При всички положения това ще ти помогне поне до известна степен а ако си късметлия може и да достигнеш "60fps" което е максимума за интелските видео карти : ) Опитай и кажи дали има резултат и евентуално какъв е той. Успех !
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
Sponsored content




Настройка на CS 1.6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на CS 1.6   Настройка на CS 1.6 Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 

Настройка на CS 1.6

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

-
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Counter-Strike :: Проблеми с CS-a-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас