Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 Help Meee - БАН !

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Пон 27 Дек 2010 - 8:18

Моля, ползвайте темата само и единствено за това което е предназначена Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
wolv



Male Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 07.02.2011

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Пон 7 Фев 2011 - 2:44

Здравейте, от около месец играя във вашите сървари jump и deathmatch. Много ми харесва, това че са без лаг и често има админи, но не ми харесва, че 2 пъти съм баннат и 3-4 пъти все искат преди това да ме банят. Преди 20 минути отново. Админ беше Мики Маус, предният който ме банна беше wankata. Нe знам какво против имат тези 2ма админи към мен, но мога да докажа , че играя без хак или не знам за какво са сложени такива админи като не могат да разберат кога даден играч играе без помощни средства като хак - най-вече wallhack и кога да речем имат sound слушалки, може да е смешно, но да аз си ползвам слушалки чувам в повечето случаи, от къде идват поглеждам на радара мой ли е и като не е дори понякога започвам да го точа и много товаря през стените, което е напълно нормално, през врати или виждам го и се скривам през кашона като преценявам д/г къде е и си го целя, много помага при такива ситуации damage плъгина и така си разбирам дали му вземам hp. Не знам от яд, че доста пъти се случва да вземам по повечко фрагове ли, че убивам админ някак си като всеки му върже късметлийско или пък съм го чул и съм го убил.. не виждам,защо получавам бан!!!!! Правете ми демо като трябва, но Ви моля. Играе ми се в това сървърче, харесва ми Smile Надявам се ще получа задоволителен отговор. Nickname - wolv
Върнете се в началото Go down
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Пон 7 Фев 2011 - 6:04

wolv написа:
Здравейте, от около месец играя във вашите сървари jump и deathmatch. Много ми харесва, това че са без лаг и често има админи, но не ми харесва, че 2 пъти съм баннат и 3-4 пъти все искат преди това да ме банят. Преди 20 минути отново. Админ беше Мики Маус, предният който ме банна беше wankata. Нe знам какво против имат тези 2ма админи към мен, но мога да докажа , че играя без хак или не знам за какво са сложени такива админи като не могат да разберат кога даден играч играе без помощни средства като хак - най-вече wallhack и кога да речем имат sound слушалки, може да е смешно, но да аз си ползвам слушалки чувам в повечето случаи, от къде идват поглеждам на радара мой ли е и като не е дори понякога започвам да го точа и много товаря през стените, което е напълно нормално, през врати или виждам го и се скривам през кашона като преценявам д/г къде е и си го целя, много помага при такива ситуации damage плъгина и така си разбирам дали му вземам hp. Не знам от яд, че доста пъти се случва да вземам по повечко фрагове ли, че убивам админ някак си като всеки му върже късметлийско или пък съм го чул и съм го убил.. не виждам,защо получавам бан!!!!! Правете ми демо като трябва, но Ви моля. Играе ми се в това сървърче, харесва ми Smile Надявам се ще получа задоволителен отговор. Nickname - wolv

Вземайки под внимание твоето оплакване, след направена лично от мен проверка установих, че:

1. Играчът с ник "wankata" който те е баннал чрез вот е СМС админ, като неговите права бяха моментално отнети (въпреки, че е заплатил за тях) а тъй като това не е първото му нарушение вероятно ще бъде баннат за неопределено време!

2.Много бих искъл след като твърдиш, че играеш редовно и искаш да продължиш играта си да се запознаеш с [You must be registered and logged in to see this link.]

3.Това дали си играл и хак или не, аз не бих могъл да кажа но в случай, че по-горе написаното от теб е така ти поднасям извинения от името на целия администраторски екип!


Поздрави!
Главен Администратор
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
MuKu MayC

MuKu MayC

Male Възраст : 33
Местожителство : Dimitrovgrad
Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 03.12.2010

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Пон 7 Фев 2011 - 6:34

wolv написа:
Здравейте, от около месец играя във вашите сървари jump и deathmatch. Много ми харесва, това че са без лаг и често има админи, но не ми харесва, че 2 пъти съм баннат и 3-4 пъти все искат преди това да ме банят. Преди 20 минути отново. Админ беше Мики Маус, предният който ме банна беше wankata. Нe знам какво против имат тези 2ма админи към мен, но мога да докажа , че играя без хак или не знам за какво са сложени такива админи като не могат да разберат кога даден играч играе без помощни средства като хак - най-вече wallhack и кога да речем имат sound слушалки, може да е смешно, но да аз си ползвам слушалки чувам в повечето случаи, от къде идват поглеждам на радара мой ли е и като не е дори понякога започвам да го точа и много товаря през стените, което е напълно нормално, през врати или виждам го и се скривам през кашона като преценявам д/г къде е и си го целя, много помага при такива ситуации damage плъгина и така си разбирам дали му вземам hp. Не знам от яд, че доста пъти се случва да вземам по повечко фрагове ли, че убивам админ някак си като всеки му върже късметлийско или пък съм го чул и съм го убил.. не виждам,защо получавам бан!!!!! Правете ми демо като трябва, но Ви моля. Играе ми се в това сървърче, харесва ми Smile Надявам се ще получа задоволителен отговор. Nickname - wolv

wolv не мога да ти кажа дали съм бил в игра по това време , но дори и да съм бил това не значи , че съм те баннал! Нямам нищо против теб !! Няма начин да те банна без да съм сигурен , че си hack а аз не съм проверявал .
Върнете се в началото Go down
wolv



Male Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 07.02.2011

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Пон 7 Фев 2011 - 21:20

Обръщам се към главният администратор. Благодаря за вниманието, коректното отнасяне и отговорите, и на Вас, и на МиКи МауС. Относно правилата мисля, че спазвам всички параграфи Smile.
Върнете се в началото Go down
lvncassida



Male Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 06.04.2011

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Сря 6 Апр 2011 - 22:57

Tolkova mnogo hakove ima po cial den v syrvara vi (deathmatch) i nikoi ne gi zakacha, a az deto ne sym puskal hak nikoga ma bannahte za wall hak ?!?!?! Igraia po cial den i me kefi servera, ama tva e gadno da me bann za nishto, mnogo me iad. Molia vi se mahnete mi go pisha se ToMaTo

КИРИЛИЦАТА е задължителна!
/Mod edit.


Suηde
Върнете се в началото Go down
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Чет 7 Апр 2011 - 19:36

lvncassida написа:
Tolkova mnogo hakove ima po cial den v syrvara vi (deathmatch) i nikoi ne gi zakacha, a az deto ne sym puskal hak nikoga ma bannahte za wall hak ?!?!?! Igraia po cial den i me kefi servera, ama tva e gadno da me bann za nishto, mnogo me iad. Molia vi se mahnete mi go pisha se ToMaTo


1.Прочети [You must be registered and logged in to see this link.] !!! (пиши на кирилица)

2. Никъде не посочена подробна информация с дата и приблизителен час на случилото се Exclamation

3. От кой администратор си баннат...?
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
lvncassida



Male Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 06.04.2011

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Пет 8 Апр 2011 - 20:03

Съжалявам, беше ме яд като писах. Бях изхвърлен от сървъра ви (deathmatch) на 06.03.2011г около 15-16 часа. Не видях от кой администратор. Името ми е ToMaTo. Играя в сървъра ви поне от година и никога не съм играл с хак или с нещо подобно. Ще съм благодарен ако ми махнете бана. Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Съб 9 Апр 2011 - 6:33

При положение, че си баннат на
Цитат :
06.03.2011г около 15-16 часа
защо пишеш чак сега след един месец Question
След проучване лично аз открих каква е причината да си баннат. Свържи се със Системен Администратор, за да получиш повече информация.
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
lvncassida



Male Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 06.04.2011

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Нед 10 Апр 2011 - 0:41

Грешка на 06.04.2011г съм баннат. Как да се свържа със системен администратор?
Върнете се в началото Go down
Jethro
Moderator
Jethro

Male Възраст : 32
Местожителство : София
Брой мнения : 16
Дата на регистрация : 22.02.2010

Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1Пет 15 Апр 2011 - 4:23

Със Системен Администратор може да се свържете на Skype: drogata-bg
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
Sponsored content




Help Meee - БАН ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Help Meee - БАН !   Help Meee - БАН ! Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 

Help Meee - БАН !

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Drogata-BG Server`s :: Препоръки и Оплаквания-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас