Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 Админ

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ivorado



Male Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 28.08.2010

Админ Empty
ПисанеЗаглавие: Админ   Админ Icon_minitime1Съб 28 Авг 2010 - 6:58

Здравейте тъй като никъде няма форма по която да се пише кандидатурата ще ви направя едно CV. На 16 години съм живея в София. Запознат съм много добре с AMX-mod-a и знам всички команди. Ако искате мога да редактирам и да спомена някой друг сървър Smile . Кандидатствам защото в точно този сървър има предимно два активни админа, това са : zolfo puro, uzurpatora. Освен това те не могат да бъдат по цял ден в сървъра и да следят за хакери. Аз прекарвам минимум по 6-7 часа на денонощие (играя следобяд и вечерта). Предимно искам да съм админ с пълни права, защото в момента съм админ по заслуги (около месец) и имам само няколко права. Днес срещнах няколко хакера, един от които беше толкова нахален, че го кикнах над 10 пъти и той отново влизаше-неможех изобщо да играя както и останалите играчи. Най-общо искам да осигуря спокойствие и комфорт на играчите в този сървър и най-важното да го предпазя от хакери Smile . Благодаря ви за вниманието ако нещо съм пропуснал ми кажете да го добавя, защото няма дадена форма по която да се кандидатства. Отново Благодаря за отделеното внимание и се надявам да ме приемете като сериозен админ Smile !
Върнете се в началото Go down
Drogata89
Администратор


Male Възраст : 35
Местожителство : София
Брой мнения : 43
Дата на регистрация : 06.08.2008

Админ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админ   Админ Icon_minitime1Съб 28 Авг 2010 - 23:14

След кратко проучване относно теб установих че

1. Имаш прекалено малко престой в сървърите (или поне никът с който се подвизаваш) а този фактор свежда нещата до минимум и всякакъв коментар по темата става напълно излишен Exclamation

2. След допитване до определени играчи - информатори (НЕ админи)! Грубият ти и циничен език не се харесва от мнозинството посещаващо нашият сървър, което прави нещата още по-абсурдни Exclamation


П.П: Ние НЕ предлагаме на потребителите си "кандидатури за админ" и това е причината поради, която не си намерил тема и точно уставовен ред за подаване на такова нещо! Всички удобрени и взети от нас админи (след изпитателен срок) са хора, които с действията си и нещата, които са допринесли за развитието на даден сървър са успяли да спечелят нашето доверие и по един или друг начин да заслужат правата на които днес се радват! За да бъда по-ясен и изразителен ще подчертая, че тук говорим НЕ за няколко седмици а за ГОДИНИ Exclamation

Темата е заключена тъй като всичко написано в нея за напред ще се счита
за "СПАМ" Exclamation

Поздрави !

Главен Администратор
Върнете се в началото Go down
http://www.DrogataBG.com
 

Админ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

-
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Кошче :: Кошче-
Идете на:  
Creer un forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас