Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 Иероглифи при субтитри и документи!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
IneedHELP



Male Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 25.03.2010

Иероглифи при субтитри и документи! Empty
ПисанеЗаглавие: Иероглифи при субтитри и документи!   Иероглифи при субтитри и документи! Icon_minitime1Чет 25 Мар 2010 - 22:16

Писах на доста места,но никой не ми отговаря... Инсталирах си BG INTERFACE PACK for WINDOWS XP. Всичко си тръгна,но се появи проблем.Субтитрите са ми с нукакви ярогрифи... Един от моя клас ми праща текстов док. на бг и там ярогрифи.. 2 пъти слагам на ново пакета за бг,но рак така. Repair 1 път му направих...пак същото... иначе всичко си е на бг и мога да пиша на бг... просто искам да ми помогнете да мога да гледам поне филм бе да му се невиди Иероглифи при субтитри и документи! Icon_biggrin Пратете линк или ми напишете дали мога да се справя с този проблем.. Иероглифи при субтитри и документи! Icon_sad
Върнете се в началото Go down
L00P
Администратор
L00P

Male Възраст : 32
Местожителство : Sofia
Брой мнения : 98
Дата на регистрация : 01.08.2008

Иероглифи при субтитри и документи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иероглифи при субтитри и документи!   Иероглифи при субтитри и документи! Icon_minitime1Пет 26 Мар 2010 - 3:08

Редактирах ти заглавието!!! - спазвай правилата в бъдеще!

Виж първо в "регионални и езикови настройки" като цъкнеш на таба "други" там дали ти е избрано Bulgarian

Не знам какво си качвал, но предполагам, че може да са ти се омазали шрифтовете.
Мисля че windows ползваше шрифта Tahoma и за това ти предлагам да пробваш с този шрифт в плеъра за субтитрите също и за текстовия документ, щом по-принцип нямаш проблеми.

Можеш да пробваш и [You must be registered and logged in to see this link.] за Times New Roman (regular, bold, italic and bold italic), Arial (regular, bold, italic and bold italic)(който се ползва от повечето плеъри) Trebuchet (regular, bold, italic and bold italic), and Verdana (regular, bold, italic and bold italic).

[You must be registered and logged in to see this link.] е шрифта Lucida Console който по подразбиране се ползва в Notepad (ако става въпрос за него). Слагаш в Control Panel --> Fonts.

Ако наистина са ти се омазали шрифтовете (т.е. с това ти се оправят проблемите) вероятно имаш и други шрифтове в същото положение и в бъдеще някъде може пак да имаш такъв проблем с друг шрифт.
Върнете се в началото Go down
http://drogatabg.com/
IneedHELP



Male Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 25.03.2010

Иероглифи при субтитри и документи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иероглифи при субтитри и документи!   Иероглифи при субтитри и документи! Icon_minitime1Съб 27 Мар 2010 - 3:46

Благодоря много...оправих го Smile добре,че сте вие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Иероглифи при субтитри и документи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иероглифи при субтитри и документи!   Иероглифи при субтитри и документи! Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 

Иероглифи при субтитри и документи!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Разни :: Друго-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас