Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Добре Дошли в Drogata-BG Forums! Smile




Моля влезте в своя акаунт за да получите пълен достъп,

ако ли пък нямате регистрация ... направете си сега.
Drogata-BG Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Сподели SHARE! | 
 

 [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
SuperB
Заек
SuperB

Male Възраст : 34
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 30.11.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Вто 1 Дек 2009 - 4:36

Не видях друга такава тема и реших да ви направа една... мисля че ще е
полезна. Всеки играч които забележи хакер и няма админ които да го
махне да напави демо и да го качи тук Smile
Разчитам че админите си имат логове и ще издирят хакера (по ИП) и ще го баннат. Също така показваите в демото (с натискане на Tab) в кои сървър е бил хакера.

Аз съм 1-ви с демо на играча [SaD] от сървъра DrogataBG #2
Линк към демото [You must be registered and logged in to see this link.] понеже админите не могат да го изловат вече сууумати време ето че аз успях [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_cheers .

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
d3v1lkin

d3v1lkin

Male Възраст : 33
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 25.11.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Вто 1 Дек 2009 - 4:47

мм нещо неможе да го свали цялото,имаш ли скайп да ми дадеш да ми го пратиш по скайп ?
Върнете се в началото Go down
SuperB
Заек
SuperB

Male Възраст : 34
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 30.11.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Вто 1 Дек 2009 - 5:21

Еми ето резервен линк:
[You must be registered and logged in to see this link.] Temp mirror... limited DL
EDIT[You must be registered and logged in to see this link.]: ->Ето и демо на което Imm0 | !nviiSiiBLe` е с хак
Link: [You must be registered and logged in to see this link.]
Там са и 2-те демота в папката Temp [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_arrow sad.zip е демо на [SaD] а другото е на !nviiSiiBLe.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous


[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Сря 2 Дек 2009 - 1:40

Относно играчът [You must be registered and logged in to see this link.] който играе в Класик - 2ката,лично аз бях в сървъра когато беше баннат,админът не влезна дори като спектатор да го гледа,камоли предупреди преди да го банира.Аз го гледах 5врътки и пича не беше с хак,играеше си и беше със звук.



П.С : Не че нещо , но 70%та от админите в сърварите не си вършат работа или незнаят за какво иде реч.Няма да ги споменам то се знае за кои се има в предвид.
Върнете се в началото Go down
SuperB
Заек
SuperB

Male Възраст : 34
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 30.11.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Сря 2 Дек 2009 - 4:26

Ето и демо на LuD s m4a1{Tongue Out}`nG :
[You must be registered and logged in to see this link.]
в края на демото влиза и един loosfer също с хак (speed)
Върнете се в началото Go down
d3v1lkin

d3v1lkin

Male Възраст : 33
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 25.11.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Сря 2 Дек 2009 - 23:17

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Confused [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Confused [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Confused [SaD] [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Drunken_smilie [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Drunken_smilie аз невидях нещо уауърско или пък айм... ама явно неразбирам от тея работи аз [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Lol
Върнете се в началото Go down
e0spr0

e0spr0

Male Възраст : 31
Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 15.11.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Чет 3 Дек 2009 - 21:09

nekoii admin ma bannal bez da iska ... nqkoi da ma unbann .. ip : 93.155.224.90


nick mi e fen na redfen MBP#-e


Последната промяна е направена от L00P на Съб 5 Дек 2009 - 0:12; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Използваи бутона "Edit" !!! При повторно нарушение ще последват наказания!)
Върнете се в началото Go down
SuperB
Заек
SuperB

Male Възраст : 34
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 30.11.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Нед 6 Дек 2009 - 20:00

Име на хакера: NoTaLmА игра с хаковете около 2 часа и няма кои да влезе даже и един kick да му даде... [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_mad
Demo: [You must be registered and logged in to see this link.] = speed
и [You must be registered and logged in to see this link.]
EDIT:
Име на хакера: MoNkaTa имаше админи ама... нямаше полза от тях [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_neutral
Demo: [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
bartyk
Заек
bartyk

Male Възраст : 31
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 15.12.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Вто 15 Дек 2009 - 0:17

Днес 14.12.2009 засякох спеед хакери в сървара от които единият беше ''BaGeTo'' не разполагам с демо,но затова оставих дата,а часа е 16:57 Smile))))))) който от главните не вярва на това понеже нямам Демо нека да види хронологията от деня Smile)
Върнете се в началото Go down
Fenercheto



Male Брой мнения : 1
Дата на регистрация : 02.02.2010

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Вто 2 Фев 2010 - 1:31

Абе момчета .... тука къде са админите в тоя сървър .... хората по цял ден си играят с хакове и то едни и същи .... добре че има админи ... !!!! Извинявам се за това което ще напиша сега ..... АМА ПЪЛНИ ПАЛЯЦИ СА АДМИНИТЕ !!!!

П.П Като няма да си вършат работата да дадат правата на някой който ще си я върше !!!
Върнете се в началото Go down
bartyk
Заек
bartyk

Male Възраст : 31
Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 15.12.2009

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Вто 2 Фев 2010 - 4:25

Бате аз имам желание да стана админ,но не ме огрява Smile
Върнете се в началото Go down
RedRum
Заек
RedRum

Male Брой мнения : 7
Дата на регистрация : 18.06.2010

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1Пет 18 Юни 2010 - 14:04

Се се намират във форумите някои философи се тая е админи има и те си цукат тва , че пишеш тия постове не впечатляваш никого админите са си от масата време и секи знае къде , кога , защо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.   [Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО. Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 

[Оплакваня от хакери] Само с ДЕМО.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

-
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drogata-BG Forums :: Кошче :: Кошче-
Идете на:  
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии
www.drogatabg.com | Статистики | Свържете се с нас